Propuštene pilule.

Anna.22

Poštovani,

Propustila sam zadnje tri pilule iz blistera (19-21), te sam odmah sljedeći, tj. 22 dan počela piti pilule iz novog blistera.
Odnos sam imala 9 dana prije nego što sam propustila prvu od te tri pilule.

Postoji li ikakva mogućnost za trudnoću?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće.

Zaboravna

Postovani,

Pijem rosanne godinu i pol. Prosli tjedan sam u srijedu krenula s novim blisterom i dogodilo mi se da sam drugu tabletu zaboravila popiti. Popila sam ju s trecom u petak. Ali mi se jucer dogodilo i da sam osmu zaboravila koju sam popila s danasnjom devetom.
Molim Vas samo da mi recete kako bih trebala dalje. Odnose nisam imala u ovom ciklusu.

Hvala unaprijed!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nastavite sa svakodnevnim uzimanjem tableta do kraja pakiranja. Za svaki slučaj koristite dodatnu zaštitu idućih 7 dana prilikom odnosa.

majiiicaa

Zdravo, zaboravila sam popiti 19 pilulu na vrijeme, te sam je popila za 13h, pijem logest od 21 pilulu, da li sam puno pogrijesila i je li moram bez pauze nastaviti piti sljedece pakovanje?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nastavite s uobičajenim uzimanjem i napravite pauzu. Zaštita se nije smanjila.