Prosla menstruacija

Hehe123

Pozdrav! Imala sam spolni odnos 30.8 te sam dan poslje dobila menstruaciju. Sada mi kasni, je li moguce da je to povezano sa 30.8?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dakako da nije. O uzrocima izostanka pročitajte u prijašnjim postevima.

Hehe123

Znaci nikako nije moguce da je trudnoca u pitanju? Nemam nikakve simptome trudnoce, ali mi nije jasno zasto kasni kada je inace redovna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

KSMH

Poštovani,

Imam redovitu menstruaciju, obicno mi dode 2-5 dana ranije nego prethodna, naprimjer ako sam prosli mjesec dobila 2.9. ovaj put mi je dosla 28.9. i zavrsila mi je 2.10., a 3.10. smo imali spolni odnos bez zaštite i vjerojatno nije svršio unutar mene ali se svejedno plašim, da li postoji mogućnost trudnoće???

LP

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vrlo vjerovatno je da neće doći do trudnoće jer su neplodni dani.

Hehe123

Postovani, opet ja..
Trbuh me boli vec 2 dana povremeno i nikako da stigne, u cemu je problem?

Hehe123

je li normalan iscjedak, bijele prema prozirnoj boji, znaci li to da ce uskoro stic?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam. LP.

Hehe123

A hvala. Lp happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.