prozirni vaginalni iscjedak

ivana*

Dobar dan,

Svaki put nakon mjesečnice, imam prozirni vaginalni iscjedak, koji traje skroz do sljedece mjesecnice, a kako mi ciklusi traju oko 36 dana, znaci da 25 dana mi ide taj prozirni iscjedak.. zanima me zasto to? i dali je ne zdravo ako koristim svaki dan dnevne uloske, jer mi taj iscjedak jako smeta?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, sluzavi prozirni iscjedak je normalan. Možete koristiti dnevne uloše.
Možete probati uzimati neko vrijeme probiotsku terapiju na usta i lokalno.

Jacaxxx

Poštovani

-Imam 16 godina i menstruacija mi je redovna, sve super. Ali između menstruacija mi se cijeli mjesec pojavljuje providni (sluzavi) iscjedak, toliko da mi smeta, i da sam nekad primorana da koristim dnevne uloske. Taj iscjedak imam već oko godinu dana. Da li treba da se zabrinem ? Šta da radim ? Hvala vam puno, unaprijed.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sluzavi iscjedak je skroz normalan. Označava vam uredan i normalan hormonski status.

*more*

Poštovani, imam 18 godina, prije 6 dana trebala sam dobiti menstruaciju no prije 4 dana umjesto nje pojavio se prozirni iscjedak i jos uvijek je prisutan, sto moze biti uzrok?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća, cista, pcos, anovulacija, upala , i sl.
Sugeriram da se javite na pregled.