puknuće kondoma...

boki112

Poštovani doktore.

Danas sam imao spolni odnos s djevojkom, koja je imala menstruaciju prije nekoliko dana... Prilikom spolnog odnosa puknuo je kondom, nisam siguran kada, ali sam definitivno i 100 % siguran da nisam ejakuliraou nju, uopće. Primijetio sam na vrijeme i izvadio sam ga. Zanima me je li moguća trudnoća od tekućine koja izlazi iz penisa prilikom spolnog odnosa, i je li ima veze što sam isti taj dan imao još jedan spolni odnos kada sam ejakulirao. Pročitao sam negdje da postoji mogućnost da ima spermija u toj tekućini.

Unaprijed hvala

boki112

samo da objasnim, dakle, nisam uopće ejakulirao, shvatio sam na vrijeme da je kondom pukao. ali sam čuo da u tekućini koja se luči prije ejakulacije moguće da ima spermija...a prije tog nesretnog puknuća, ranije danas, sam imao odnos u kojem sam ejakulirao, ali bez penetracije..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste bili pred ejakulaciju moguće je da u predejakulatu ima spermija a i od prijašnjeg odnosa u spolovilu ostane neki put dovoljno spermija.

boki112

definitivno nisam bio pred ejakulaciju, trebalo mi je još vremena. znači ipak postoji šansa za trudnoću? partnerica i ja smo se zabrinuli, makar se ja uvjeravam da je sve uredu jer nisam ejakulirao.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šanse su jako male.

Kulpa

Postovani doktore,

Situacija je ovakva...Moja djevojka je imala menstraciju do jucer znaci do 30.6. danas 1.7. smo stupili u odnos s kondomom...Ali tjekom odnosa je kondom puknuo ja nisam ejakulirao h narednih 2 dana niti danas u kondom...Pa me zanima kolike su sanse za trudnocu...I samo da kazem nisam bio pri kraju odnosa tj. nisam trebao ejakulirsti...Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako su joj ciklusi na godišnjoj razini redoviti, neplodni su dani pa stoga neće doći do trudnoće.

Kulpa

Kako to Mislite redoviti na godisnjoj razini ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trajanje ciklusa na godišnoj razini znači najmanje i najveće razmake u ciklusima. Educirajte se. Proćitajte prijašnje postove koji govore o tome.

LeahM52

Poštovani doktore, ciklusi mi traju 26-31 dan na godišnjoj razini, najcesce 28 ili 29 dana. Jucer (6.9.) na 19. dan ciklusa imala sam 2 spolna odnosa s deckom. Drugi put nakon par sati nam je puknuo kondom na pocetku i to smo uocili gotovo odmah i prekinuli odnos. Cinilo se da nema nista u kondomu ni prije toga, decko nije bio ni blizu svrsavanju i u meduvremenu je mokrio i istusirao se... mislite li da imam razloga za brigu? Hvala Vam.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom nema razloga za brigu, a i odnos je bio u vrijeme neplodnih dana.