qlaira

maaraas

Postovani!

Da li postoje kakve komplikacije (ili slicno..npr. nemogucnost trudnoce ili bilo koje druge komplikacije) ukoliko se od 23. dana ( treceg pakiranja) prestanu piti qlaira tablete ?

Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoje.

mariela1004

postovani ! zapocela sam uzimati Qlairu i zanima me da li u slucaju povisene temp. prehlade i slicno moze se uzimati Neofen odnosno po potrebi (jedna kutija mi traje 6 mjeseci) Normabel? unaprijed zahvaljujem!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neofen može. Normabel uz dodatnu zaštitu.

Iva20

Postovani pocela sam uzimato qlairu i popila sam 6.tabletu danas. Jucer sam imala nezasticeni odnos (ejakulirao je u meni)zanima me da li zastita od trudnoce pocinje vec kod prve tablete ili postoji mogucnost da sam trudna?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Počinje od prve. Niste trudna.

xxxNinaxxx

Poštovanje, prije par dana, nakon 1.bijele tablete iz 1.kutije, dobila sam krvarenje (smeđe) koje je samo 1. dan bilo slično menstruaciji (super), a dalje oskudno. To bi trebalo biti u redu uz pilule?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tako je.