Qlaira tablete

Dinarao

Pozdrav,

na kraju sam druge table Qlaira pilula koje su mi propisane jer sadrze prirodni hormon posto mi dvoje prijasnje pilule nisu odgovarale.
Moram piti neke pilule radi policisticnih jajnika.

E sad, meni negdje od sredine prve table Qlaire nekontrolirano pada kosa. Nemam dijelove koji su skroz bez kose ali definitivno mi pada blizu 100 vlasi dnevno i kosa mi je sada vec vidno rijeda.
Takodjer, znam da Qlaira i nisu najkorisnije pilule za ten, no meni je ten isti u periodima i jos gori nego kad nista ne pijem.

Napomena, provjerila sam TSH i hormone stitnjace. Ok su. Kao i zube, i oni su ok.

Moj ginekolog nije najsretniji ovako cestim mijenjanjem tableta, a nisam ni ja.
Sto preporucujete? Pricekati da to opadanje kose mozda prestane ili se vratit na stare tablete koje su imale ocito manje problematicne nuspojave (zatezanje u misicima i sl, a krvna slika za koagulaciju je bila ok)?

Hvala na savjetu

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uzeti neke druge pilule svakako.