Razlozi kašnjenja menstruacije.

sanidica

Postovani, pila sam pilule diane 35 zbog akni osam meseci i.prestala u.maju,od tada sam redovno imala.menstruacije koje bi pocele prvi dan sa braon iscedkom a.onda krv normalno, medjutim.ovog meseca vec dva dana imam.samo.brao,tamnu.krv po malo, i.stomak mi.je natecen ali.nikako.prava krv da krene. Sta da radim, je li opasno ? hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričekajte koji dan da nastupi menstruacija.

Anonnymus21

Postovani,imam 17 godina i nikad nisam imala spolni odnos,mjesecnica mi je izostala cijeli 8.mjesec (cijelo ljeto sam bila na moru) ali mi je prethodne mjesece dolazila redovno. Danas sam dobila po povratku s mora mjesecnicu ali izgleda kao kada imam predzadnji ili zadnji dan mjesecnice. Molim Vas pomozite hitno mi je. Hvala!

Anonnymus21

Zaboravila sam napomenuti kako sam tokom ljeta naglo izgubila 6 kg te da sam bila prehladena pa mi je zbog toga pao imunitet sto je rezultiralo herpesom na usni.

matea.lo25

Dobar dan . Imam dosta starijeg decka i imali smo cesto spolne odnose bez kondoma . 19.8 bila sam na papa testu i dobila sam infenkciju ( mjesavina flora i fungi ) koristila sam terapiju lagtogy vaginalete i canesten kremu . Zadnju menstruaciju imala sam 19.7. I jos je nisam dobila dali je moguce da nedobijem toliko dugo zbog vaginaleta . 1.9 radila sam test i bio je negativan dali je moguce da test nemoze vidhet taku ranu trudnocu .. Nemam nikakve naznake da ce menstuacija.. Cak mi se desilo da sam podlje spolnog odnosa pala u nesvjest . Dali mi mozete reci u cemu je problem ? Unaprijed hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Matea prema opisanom uz toliko kašnjenje i negativan test dakako da se ne radi o trudnoći. O uzrocima ostalima pročitajte u prijašnjim postevima.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Anonimus menstruacija će nastupiti za koji dan. Moguće razloge ste i sama navela.

sanidica

Postovani, i braon iscedak polako nestaje,menstruacija mi nije dosla. Da li moze da je to pr9blem od pilula, promene klime mora? i prosle god sam ih pila i isto prestals u maju,bila na moru i nakon toga je izostals sada se samo pojavio braon sekret i prestao.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je i to. Svakako bi bilo dobro da napravite UZV pregled.

pepa34

Postovani,moze li djevojci da kasni menstruacija zbog fizicke aktivnosti (trbusnjaka npr) i ako moze koliko bi to dana bilo,ili zavisi od osobe do osobe.
Oprostite na smetnji i hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je. Zavisi od osobe do osobe.

Anonimno16

Par dana nakon što mi je menstruacija završila imala sam spolni odnos sa dečkom bez zaštite. Nekoliko dana nakon toga sam imala slabo krvarenje koje je trajalo dan-dva,nakon toga se pojavio pojačani iscjedan neugodnog mirisa. Nakon toga sam počela uzimati kontracepcijske pilule i sada mi menstruacija kasni tjedan dana iako već 10dana imam osjećaj kao da ću dobiti (trnci u nogama i grčevi u stomaku). Postoji li mogućnost da sam truda?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne razumijem vaš post. Od kojeg dana ciklusa ste počeli uzimati pilule?

isabel_20

Pozdrav!
Ovaj mjesec decko i ja smo imali odnose ali naravno sa zastitom. Problem je sto mi menstruacija kasni jedan dan. Zanima me imam li razloga za brigu jer decko nije ejakulirao u mene, koristili smo zastitu. Trajanje ciklusa mi je 28-30 dana, no jednom mi se dogodilo da sam dobila 35 dan. Simptomie koji mi se jave prije nego sto trebam dobiti sam imala: pristici, bolne grudi, bol u podrucju jajnika. Ovaj mjesec mi je bio izuzetno stresan zbog fakulteta. Veliki sam panicar pa me zanima da li imam razloga za brigu?!
Unaprije hvala na odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom nemate razloga za brigu.

Seka2

Pozdrav!
Imam problem u proslom mjesecu sam zadnji put dobila 9.9 menstruacija mi traje 4 dana ciklus 28
Inace mi nikad ne kasni trebala sam dobit 7.10 al jos nisam radila sam test koji je negativan
I zanima me dali se testu moze vjerovati ili ne ili je neki drugi problem i dali bi trebala dobit hvala pozdrav happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. O ostalim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima.

dzogeraj

Pozdrav.
Jako sam zabrinuta, a ne mogu kod ginekologa jos za sedam dana.
Imala sam rizican odnos sa momkom prije mjesec dana. Nakon 10-12h sam popila Vikelu. Menstruacija je uslijedila 11.09. 27 dan ciklusa, poranila je jedan dan. Po svim proracunima ja sam juce trebala da dobijem, ali nisam. Niti imam ikakvuh simptoma. U medjuvremenu smo imali odnose, ali ni jedan nije bio rizucan...

Dejan Šakoronja, dr. med.

O mogućim uzrocima izostanka menstruacije pročitajte u prijašnjim postevima. Menstrualni ciklus ponekad je sklon manjim ili većim oscilacijama i kod vas ne vidim trenutno nikakav ginekološki pregled.

dzogeraj

Procitala sam sve i to po par puta. Panika me uhvatila. Niti sam mijenjala klimu, ni kilazu, ni stres. Nista.
Poatoji li mogucnost trudnoce ako aam poslije Vikele imala jednu menstruaciju? Izvinite na dosadjivanju i hvala na odgovoru

Nazad
1 ... 27 28 29 30 31 32 ... 39
Naprijed