Rezultati nalaza i pitanje za doktora

Matea23

Rezultati mokrace:u-izgled -mutan,u-boja:žuta,u rel.volumena masa-1.015,u-proteini:neg,u-pH:6.0,u-glukoza:norm,u-ketoni:neg,u-bilurubin:neg,u-urobilinogen:norm,u-nitriti:neg,u-eritrociti/Hb:neg,u-leuk.esteraza:+

Nalaz krvi :kompletma krvna slika-eritrociti-4.14
Hemoglobin-124,hematokrit-0.381,k-MCV-92.2,k-MCH-29.9,k-MCHC-325,k-RDW-13.6,trombociti-259,k-MTV-8.2,leukociti-6.2

Difercijalna krvna slika:neutrof.granulocuti rek.-60
Limfociti rel-35
Monociti rel-5

Biokemija:glukoza-4.2
Kreatinin-88
Ureja-4.4
ALT-18
Alkalna fosfataza-72
Alfa amilaza-88
AST-22
GGT-21
Željezo_19.8
UIBC-43.2
Tibc-63.0

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nalaz je granicama normale.

Matea23

Dali to znaci da je sve u redu i znate li mozda zasto jos nema menstruacije.Unaprijed hvala na odg

Dejan Šakoronja, dr. med.

Kako bi se moglo iz laboratorijskih nalaza iščitati zašto vi nemate menstruaciju???
Jedno s drugim nema nikakve veze. Ako vam je izostala menstruacija, posjetite ginekologa.