rinolan

marta-

Poštovani, trudna sam 29tj...unazad 15-ak dana izbilo mi je neko crvenilo na bedrama sa strane...koža izgleda kao da je zgorila na suncu...nije izdignuto, ni hrapavo, samo crveno, ne peče ni ne svrbi...po osjetu nikakve promjene, samo u boji...
Bila sam kod dermatologa i dobila sam rinolan tbl.po potrebi...popila sam jučer i danas tabletu ali se još nije ništa niti malo povuklo...dr. mi je rekao da treba 5,6 dana da počnu djelovati...ono čega me strah jesu tablete...da li su mi neophodne? jesu li opasne? čitam da se u trudnoći ne smiju uzimati, a ja sam ih dobila i popila 2 komada i jako me strah da ne naštete bebi...
inače, nisam uspjela povezati crvenilo s ničim ali sam se jučer sjetila da je jedino sto sam novo ubacila u prehranu laneno sjeme u kefiru...to sam uzela zbog probave koja me jako muči...
unaprijed hvala i lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
obzirom na količinu Rinolana a i gestacijsku dob tablete ne mogu naštetiti vašem djetetu.

marta-

hvala na odgovoru happy

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.