rojazol vagitoriji

mia444

Poštovani,
Imam problema s iscjetkom koji je obilan,bijelo proziran, rijetkast, bez mirisa. Zbog upale mjehura, pila sam 7 dana antibiotike. Ginekologica , iako nije obavila pregled, zakljucila je da su to gljivice od antibiotika.Nisam sigurna da li su to gljivice jer mene nista ne peče ni svrbi. Mene zanima vaše mišljenje što bi to još moglo biti.
Drugo pitanje: Rojazol prvi put koristim, tj ovo mi je prvi put da koristim bilokakve vaginalete i stavila sam ih prvi put danas ujutro jer jučer navečer nisam bila u mogućnosti. Sada me zanima da li ih trebam stavljati svaki dan ujutro ili da nastavim s danas ili sutra navečer i tako dok ne potrošim kutiju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, nastavite korištenje vaginaleta kroz 7 dana. Svaku večer po jednu.

maree123

Postovani,

doktorica mi je zbog upale propisala medazol te nakon toga rojazol vaginalete. Sada koristim rojazol. Otisla sam na putovanje i nisam ga ponjela sa sobom.
Nisam ga koristila 3 dana, a sada kada sam mislila nastavit dobila sam menstruaciju.
Da li da ga svejedno nastavim koristit ili da pricekam da menstruacija zavrsi.
Iskoristila sam 4 vaginalete, znaci ostale su jos 3.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pričekajte da završi pa onda nastavite s terapijom.