seks

sivamajca123

Postovani,duboko se ispricavam na smetnji i ako vec postoji ovakva tema ali hitno mi je potrebam odgovor. Sinoc smo decko i ja imali prvi seksualni odnos i zapoceli smo sa zastitom te je kasnije maknuli kako bi isprobali bez nje. Mene brine postoje li bilo kakve sanse da zatrudnim iako je moj decko svrsio kasnije i to izvan mene?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sigurni da nije bilo ejakulacije onda neće doći do trudnoće,odnosno šansa je minimalna.

sivamajca123

Ejakulacija je bila 3-4 minute kasnije.
Puno Vam hvala na pomoci i razumijevanju!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Onda ne trebate brinuti.

TheMissTea

Postovani,
Interesuje me da li trljanjem spolnih organa jedno o drugo moze doci do trudnoce (nije bilo ejakulacije)?

TheMissTea

Preko rublja*

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na taj način ne može doći do trudnoće.