seks poslije seksa

jn8

Postovani,
Devojka i ja smo imali odnos posle ejakuacije otisao sam u wc obrisao penis i urinirao nakon toga smo nastavili odnos i ejakulirao sam opet ali ni jednom nisam u nju, nismo koristili zastitu. Da li je moguce da moze doci do trudnoce?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, šansa za trudnoću je minimalna, ali ipak postoji.

Kruno123

Pozdrav,
Nisam znao da cu se naci s curom pa sam ejakulirao, kasnije mi je ona rekla da cemo se naci i ja sam se otusirao i par puta urinirao i otprilike 4 sata kasnije imali smo spolni odnos bez zastite i nisam ejakulirao, nisam bio ni blizu.
Mene sad zanima kolike su sanse da ostane trudna.
Menstruacija joj je zavrsila 4.8. a mi smo imali odnos 14.8.
Hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema svemu navedenom ne postoji šansa za trudnoću.

Kruno123

Oprostite krivo sam napisao
Menstruacija joj je pocela 4.8. i zavrsila 10.8. a mi smo imali odnos 14.8.
I jel moguce da je nesto spermica ostalo 4 sata nakon sto sam ejakulirao?

Ivo Balenović, dr. med.

Nema razloga za brigu. Ako je i ostalo nedovoljno je za oplodnju.

nermina111

Postovani
moja mjesecnica je zavrsena prije 3 dana,Naime moj decko i ja smo imali odnos, nakon prvog puta proslo je par sati,te smo poslije toga imali nezasticen sex par minuta,nakon cega je on stavio kondom.Da li postoji mogucnost za trudnocu ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mogućnost trudnoće je samo teoretska, gotovo ravna nuli.

Majovska1017

Ovako, imala sam.spolni odnos sa deckom sa kondomom, i on je svrsio u kondom. Par sati poslije imali smo opet odnos no medutim bez kondoma, on je obrisao svoje spolovilo no nije ga oprao. Molim Vas mozete mi reci da li moze doci do trudnoce? Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, šanse za tudnoćom su samo teoretske, gotovo ravne nuli.

NMNM11

Ja i devojka smo imali odnos sa kondomom dok su joj bili plodni dani,svrsio sam van nje i skinuo kondom,zatim am oprao ruke i obrisao penis i posle 5 minuta stavio drugi i opet sam svrsio van nje.Zanima me da li postoji sansa da zatrudni?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, ne postoji nikakva šansa za trudnoću.

ivanka991

Poštovani, dečko i ja imali smo spolni odnos s kondomom u koji je onda i svršio. Nakon 7 sati opet smo imali odnos međutim bez kondoma nakratko (nije svršio u mene) pa me jako brine trudnoća od sperme ostale u njegovom penisu od prethodne ejakulacije. Bio mi je 15.dan ciklusa. Trebam li brinuti radi moguće trudnoće i savjetujete li da uzmem pilulu za dan poslije?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Trudnoća nije moguća.

NMNM11

8 dana pre menstruacije poceli su simptomi pmsa,bole me jajnici i grudi ali ne ucestalo,bole jajnici pa prestane bol,da li je to normalno ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to su uobičajeni simptomi pms-a.

FrankL

Poštovanje.
Imao sam odnos s djevojkom i poslije toga smo ležali jedno pored drugog nekih 10-15 minuta, nisam se tuširao samo sam obrisao vlažnom maramicom penis, nakon 10 minuta sam ga opet obrisao jer je ostalo bilo malo onog curetka.. Nisam mislio da ćemo još jednom, onda je ona krenula oralno da me zadovoljava, drugi sex smo imali možda pola sata nakon tog prvog, nisam mogao odolit nakon tog pa sam opet onako neistuširan, samo obrisan vlažnom maramicom.
Sad me zanima da li je baš ozbiljna situacija, oba puta sam normalno svršio van nje, ali kopka me to što se nisam tuširao a ni mokrio između.
Pozdrav, hvala unaprijed na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom mislim da nema razloga za brigu. Teško da je ostalo dovoljno ejakulata za oplodnju.

Worry627

Poštovani doktore,
Izrazito sam zabrinuta stoga bih Vas molila ukoliko možete odgovoriti na moje pitanje. Unaprijed se ispričavam ukoliko je ovo pitanje već postavljeno alizaista bi htjela još jedno mišljenje. Naime da napomenem da prije svega nemam uredne cikluse uglavnom su negdje oko 37 dana(prosjek) mada je znalo biti svakako. Posljednji menstruaciju sam imala 27.11 te je sve bilo uredno, ova je ocekivana 3.1 medutim kasni mi dva dana. Situacija je sljedeca, dan nakon zavrsetka menstruacije, po izracunima iako nije pravilan ciklus to bi trebali biti neplodni dani je li tako? Sam imala odnose u istoj veceri, jednom s kondomom (decko je svrsio u kondom izvan mene)te nakon toga, sat,dva nakon sto je decko urinirao i obrisao spolovilo bez kondoma s time da decko nije svrsio uopce niti van niti unutra pa samim time smatram da nije doslo niti do predejakulata s obzirom da on izlazi nekoliko sekundi prije ejakulacije koje u ovom slucaju nije bilo. Sada ja sam dakako svjesna da u mokraćnoj cijevi može ostati spermija ali ujoliko nije došlo do lučenja trebam li se onda brinuti? I još je jedna situacija da sam imala nezasticeni odnos s 22. na 23.11 (navedeno mi je da je to prvi dan neplodnih dana mada zbog nezravnotezenog cijlusa znam da se u ovom slucaju ne mogu oslanjati na to) medutim samo kratko nakon cega je stavljen kondom i svrsio je tek nakon odredenog vremena u kondom izvan mene i prije toga nije bilo drugih odnosa. Ocekivana menstruacija mi kasni dva dana medutim jos mi nikada nije niti dosla na vrijeme nego mi uvijek kasni medutim sada sam malo zabrinuta. Imam znakove pms-a boli me donji dio trbuha, osjetljive grudi ( pratila sam i zatamnjenja na grudima, bradavicama koja mogu biti znakovi trudnoce ali ih nema) niti mi je mucno niti imam vrtoglavice ali znam da su simptomi slicni. Zanima me vase misljenje da li da sacekam kao i obicno menstruaciju koja zna kasniti i mislite li da su to znaci pms-a ili ipak imam razloga za brigu od trudnoće? Smatram da mi mozda jos dodatno i kasni zbog stresa kojeg imam zbog ove situacije. Ispricavam se na ovako dugom pitanju ali zaista sam zabrinuta i unaprijed Vam se zahvaljujem na Vasem odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom nema razloga za brigu. Teško da je moglo doći do trudnoće. Pričekajte menstruaciju.