seks preko odece

mika012

Da li postoji mogucnost da devojka zatrudni a nevina je ako sam lezao na njoj kada sam svrsio? Unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne.

Anastazja<3

Postovana doktorice,
imam 16 godina jos uvek sam nevina i zanima me da li je moguce da izgubim nevinost prjeko odece.Moj decko i ja kako da kazem trljamo se prjeko farmerica (ponekad je on u gacama),ali se plasim da ce himen puci i ako je nemoguce prjeko farmerica da li je moguce prjeko trenerke ili gaca.Takodje citala sam da ako izgubim nevinost ranije,da ce doci do nekih fizickih deformacija koje mislim da i sama vidim kod frendica,koje su to vec uradile sa 15 16 godina i zanima me da li je to istina i ako jeste,da li to moze da se desi zbog ovoga sto ja radim sa deckom.
Unapred hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tim načinom nije moguće.

Anastazja<3

ok hvala vam puno i da li je istina to za fizicke deformacije?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislite na izgled himena ili što?
Nakon odnosa himen više nije intaktan (cijeli).

desigual1206

Dobar dan,imam jedno pitanje a neznam kome da se obratim pa trazim vas za pomoc,prije par dana imao sam odnos sa curom,mislim nije bio odnos jer ja sam bio obucen a ona gola i ja sam ejakulirao i sad me zanima dali postoji mogucnost da je trljanjem njezine vagine u moje mokre hlace moglo doci do toga da ona zatrudni,i dali je moguce da ako sam ja sa prstima dirao mokre hlace i onda stavio u vaginu da ostane trudna??
Bio bih zahvalan da mi odgovorite,hvala na razumijevanju

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća prema opisanom nije moguća.