sex preko odjece

selena321

Postovani,
u velikoj sam frci, decko i ja smo imali taj tzv sex preko odjece, obadvoje smo bili u teksas hlacama,
zanima me da li postoji mogucnost da se na taj nacin ostane trudan ili samo panicarim'??

Unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća nije moguća.

mVilos

Dobro vece,

Neiskusan sam pa Vas molim za pomoc. Bio sam u trenerku , a djevojka u farmericama, bio je zadnji dan mestruacije jos je ulozak bio, doslo je do ejakulacije, kad je to toga doslo odma sam ustao, a prije toga nije ni bilo nikakvom dodirivanja niti pognig organa , niti sam dirao vaginu rukama. prije ejakulacije sam dirao svoj pogni orag kako bi ga namjestio. Znam da je moje pitanje smijesno, ali da li postoji da spermatozoidi dodju do vagine da bi doslo do oplodnje ?

Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne postoji šansa.

rose90

Postovani,
imali smo sex preko odjece, doslo je do dodirivanja genitalija,ali je sve bilo preko odjece..medjutim kasni menstruacija 12 dana..imam li razloga za brigu ??

Ivo Balenović, dr. med.

poštovana, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.

rose90

Postovani, bez obzira iako je njegov spolni organ bio blizu rodnice, svrsio..ali sve preko odjece , ne postoji mogucnost trudnoce?..Pretpostavljam da je stres uzrok kasnjenja menstruacije, da li sljedecu (ako ova izostane ovaj mjesec) trebalo ocekivati u periodu kada je uobicajno ili ?? Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Ne postoji mogućnost trudnoće, a ne može se znati kada će nastupiti iduća menstruacija.