Simptomi trudnoće ili PMS-a

Tamara95

Veliko poštovanje!

Na 3 dan menstruacije po završetku sam imala peting sa dečkom bez ejakulacije, prošli mjesec.
Po menstrualnom kalendaru, kad je počela ovulacija, imala sam bolove u stomaku i malo su me grudi bolili, nekoliko dana, ali pijenjem čajeva, to se zaustavilo.
Menstruacija mi kasni 3 dana, kasne mi inače nekad i po 8 dana. Imam jako bolne grudi , natekle su mi i bradavice i ponekad bol u stomaku. Sad, da li je moguće da se radi o trudnoći. Da li su to simptomi trudnoće ili su simptomi PMS ? Da li je potrebno da uradim test ? Zabrinuta sam baš. :/
Izvinjavam se na opširnosti..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Radi se o pms-u.