slaba menstruacija

zino122

Imam 22god. I menstruacija mi nije redovita inace, ali sad mi je kasnila 7dana i onda sam dobila jako slabo krvarenje, svega pomalo.
Danas je vec 4dan i takvo je. Da li imam razloga za brigu ili to normalno.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije normalno. Sugeriram pregled i UZV.

zino122

Da li to moze biti trudnoca ili nekakav poremecaj? Danas mi je vec normalnije malo.

sencii

postovani doktore menustraciju sam imala 17. 7 izavrsila bi se danas mi je deveti dan ciklusa i opet mi se pojavilo ko malo smedkasto pa neznamsta bi to moglo biti jerbi danas kakostemivi rekli od devetog dana nastupaju plodni dani pamene sadbrine sta je ovo unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Senci ne znam. Savjetujem pregled i uzv.

Nina1607

Zadnji odnos sam imala 17.08. bio je prekinuti snošaj a poslije toga smo koristili zaštitu. Dobila sam poslije toga 01.09. I bila je normalna menstruacija a onda opet na vrijeme 27.09. ali je ovaj put bila jako slaba menstruacija, 6 dana je bilo jako slabo krvarenje skoro da i nije bilo. Sta je uzrok, da li je moguća trudnoća ? Da napomenem da sam radila kućni test 28.09. Jer mi je bila sumnjiva menstruacija i bio je negativan.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom ne radi se o trudnoći. Menstruacije ne moraju biti uvijek istog intenziteta i trajanja.

Nina1607

Da li mogu ponovo da uradim test kućni i hoće li biti precizan i nakon dugo vremena prošlog od odnosa, jer imam osjećaj da mi stomak raste,nisam nikako mirna ?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, slobodno napravite test na trudnoću. Ako se radi o trudnoći svakako će biti pozitivan.