slabija menstruacija

ja657

Poštovani doktore, ovaj mjesec sam imala odnose za vrijeme plodnih dana, sa kondomom. Mislim da je sto se toga tice sve uredu, nije pukao i tako dalje, dobila sam menstruaciju prije 3 dana, s noci s cetvrtka na petak, tada sam dobila i proljeve koji evo traju i tri dana kasnije. Trenutno imam malo povisenu temperaturu a jucer je prelazila preko 38 i povracala sam. Jucer mjesecnice nije bilo iako je tek drugi dan a inace traje 5 dana, a danas vrlo vrlo oskudno. Da li je to s menstruacijom zbog viroze i temperature i da li kada se oporavim da ocekujem da normalno krene ili?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To je zbog viroze. Očito je završila i neće se više vratiti.

ja657

Hvala doktore. Imam još jedno nevezano pitanje, u vezi implantacijskog krvarenja. Da li prilikom toga izlazi krv samo kao iscjedak ili se kao prilikom menstruacije ljušti pa su i komadići tkiva prisutni ili što već, nadam se da me razumijete? Puno hvala, ugodna večer.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Obično slabo krvarenje, sukrvica ili tamniji iscjedak. Ugrušci ne.