smeđi iscjedak

pikabu

poštovani,
zadnju menstruaciju sam dobila 13.06.2012 koja je trajala svega 2 dana. Nakon 3 dana od prestanka menstruacije pojavio mi se lagani smeđi ischedak,doslovce mala toćkica tokom cijelog dana na dnevnom ulošku i pri mokrenju kad se brišem ostane i mala kolićina na papiru,neznam šta da radim,grudi me također bole na dodir,neznam da li je to povezano?

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mislim da se nije radilo o menstruaciji. Svakako savjetujem i test na trudnoću. Menstruacija će nastupiti kroz nekoliko dana ako se ne radi o trudnoći.

ju123

Poštovani,
Zadnju menstruaciju sam imala 19.04 koja je trajala svega 4 dana,prva dva dana su bila bolna i popraćena laganom mučninom (što mi se do sada nikad nije događalo),treći dan je bol bila lagana,ali krvarenje je bilo jako slabo,dok je četvrti dan ujutro već nije bilo. Inače menstrucija mi je uredna. Zadnji spolni odnos sam imala 16.04, 3 dana prije menstruacije. Zaštitu nismo koristili,ali ono u što smo 100 % sigurni jest da nije svršio u mene,jer vadi i prije vremena. Danas,evo već šesti dan od prestanka menstruacije imam smeđi iscjedak,koji mi se pojavio po prvi put,da li to išta znači?

ju123

Također,želim napomenuti da nemam nikakvih bolova.

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možda imate pcos, poli, upalu ili cistu na jajniku. Sugeriram UZV. ne radi se o trudnoći.

sanjyy

Poštovani! imam pitanje vezano uz smedi iscjedak, naime jucer sam trebala dobiti mensturaciju no danas mi se pojavio svjetlo smedi iscjedak, prosli mjesec menstruaciju sam dobila 9.4, spolni odnos sam imala 16, 23 i 30. 4, uvijek smo stavili zastitu prije zavrsetka, je li moguce da sam trudna? uz smedi iscjedan jako me bole i grudi..

DaliPoli

Postovani, za 6 dana trebam dobiti menstruaciju; od jucer me bole grudi na dodir a jutros sam primjetila smedji iscjedak. Da li je on normalan u PMS-u? Odnosi su redovni, ali uvijek uz zastitu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Dalipoli, nije normalan. No ponekad se javlja kao rezultat upale , ciste, endometrioze, insuficijencije žutog tijela i sl.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sanyy prije da će te uskoro dobiti menstruaciju.