smeđi iscjedak?

matejika1512

postovani..
posljednju mjesecnicu sam dobila 8.2 te je trajala do 14.2. ciklus mi traje 30 dana. spolmi odnos sa partnerom sam imala 28.2 te je doslo do prekinutog snosaja ali smo ponovili spolni odnos nakon pola sata, nezasticen. dva dana prije toga sam primjetila smeđi iscjedak koji je prestao. postoji li mogucnost da sam trudna iaoko su neplodni dani u pitanju?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Odgovorio sam vam.

dzeniiii_iiii

Postovani, zanima me da li je normalno da se smedji iscjedak pojavljuje prvi dan menstruacije ali i u mom slucaju četvrti dan? Menstruacija mi traje 6 dana i do sad mi se desavalo da mi se taj smedji iscjedak pojavi zadnji dan... hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Normalno je.

Lg1204

Poštovani,
Menstruacija mi inace traje 4 dana,a zadnja je zavrsila 8.3. i vec tri dana imam smedi iscjedak.Imala sam ga i prije ali inace bi trajao jedan dan.Neznam da li utjece na to,ali do prije par dana koristila sam betadine vaginalete koje mi je prepisala ginekologica zbog upale rodnice.Zanima me uzrok tom smedem iscjedku i zasto toliko traje?

Hvala unaprijed!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno od upale ili betadina.

zgtrans

Poštovani, 6. dan mi je mjesečnice i danas ujutro sam primijetila smeđi iscjedak koji još traje. Menstruacija mi je redovite, uvijek točna na dan ili čak dođe dan ranije. Što bi mogao biti uzrok tome? Hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pa to je još ostatak menstrualnog krvarenja. Ne vidim problem kod vas.

tinka2512

Poštovani,

molim Vas za savjet.

Dobila sam menstruaciju sa 12 godina, danas mi je 23.
Menstruacija u početku nije bila redovita, ciklusi su bili svaki puta drugačiji, imala sam nekoliko dana smeđi iscjedak, pa menstruaciju.
Mislila sam da je to u početku normalno i da će se situacija s vremenom stabilizirati.
Tako je i bilo. Nakon par mjeseci, dobivala sam menstruaciju koja je trajala po 7 dana.

U zadnjih godinu dana opet se pojavio smeđi iscjedak.
Dakle od moje 22. godine, menstruacija nije redovita. Dobijem na početku mjeseca smeđi iscjedak koji traje po 10 dana,
a zna se provući i po dva tjedna. Nakon toga... sljedeći mjesec ne bi uopće dobila - ni menstruaciju ni iscjedak.
Odstupanja su velika, menstruacije neredovite, a u posljednje vrijeme ni ne znam kada sam zadnji puta dobila menstruaciju
kad se svaki put kad dobijem-pojavljuje samo iscjedak koji nikako da prestane. (10-14 dana)
Ovo što se pojavljuje nije menstruacija... Simptomi su nikakvi-niti me boli glava, ni trbuh ni grudi.
Spolni odnos nisam imala.

Molim Vas za mišljenje

hani1234

Molim Za objasnjanje.
Imam 25godina i imam 1 dete i lako sam ostala u drugom stanju(to je bilo pre 5godina)e sad problem je u tome sto nemam redovnu menstruaciju tj svaki drugi mesec imam e sad desava se da kad mesec u kom nedonijem pojavi se braonkast iscedak koji traje po par dana .e sad supeug i ja pokusavamo vec 7meseci da ostanem u drugom stanju bili smo na pregledima i sve je ok i ja sam radila papa test i sve je ok.molim vas za misljenje u napred mnogo hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Tinka, nemate nikakve nalaze niti nalaz uzv-a da bih mogao komentrirati pobliže.
Moglo bi se raditi o anovulaciji, pcos-u, endometriozi, cisti na jajniku.
Za početak napravite vaginalni uzv.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Hani napravite spolne hormone, hormone štitnjače, prohodnost jajovoda, suprug spermiogram.
Dakle samo papa test i uzv ne znači ništa.