Smedi iscjedak nakon trudnoce

angysb

Postovani,molim vas da mi pokusate napisati o cemu je rijec.Naime,rodila sam prije 5 mj carskim rezom,poslije poroda sam krvarila samo 20 dana i onda sam prvu mengu dobila nakon 17 dana,i od tada nisam dobila nikako kasnula mi je 3 i pol mj.,a malu sam dojila samo mjesec dana,,sve do neki dan dobila sam ju odjednom,nije boljela ,slabo je isla i trajala je 5 dana.Sada mi ide neki tamni smedi iscjedak vec,i boli me pri odnosu.Trbuh mi je uvijek nekako napuhnut,i kad obucem steznjak vidi se da je napuhnut.Molim vas pomoc,hvala vam i superr ste happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, ako dojite, normalno je da ne menstruirate redovito. Svakako bi bilo dobro napraviti ginekološki pregled i UZV.

angysb

Postovani,,mala mi je dojila samo mjesec dana a meni je mega kasnula 3 i pol mj,neki dan sam ju tek dobila i kad je zavesila evo vec 4 dan poslije imam taj smedi iscjedak,ne znam cega je on pokazatelj,mozda se jos cistim od poroda?ali ipak je proslo 5 mj od carskog

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana, s obzirom da se radi o prvoj menstruaciji nakon poroda, može duže trajajti i može biti koji dan smeđeg iscjetka. Mislim da se ne trebate brinuti. Isti će nestati nakon par dana.

Korisnica.11

Zdravo!
Porodila sam se prije 2 mjeseca i bebu dojim svo vrijeme od tada. Poslijeporodjajno krvarenje mi je prestalo oko 30 dana nakon poroda. Kroz par dana se pojavio tamno smedji iscjedak sa ponekad tragovima tamne krvi i to je prestalo nakon neka 3 do 4 dana. Zadnjih 2 dana,tj jucer i danas ponovo imam taj iscjedak. Da li mi mozete reci je li to normalno obzirom da dojim pa se menstruacije nisu uredovile ili je problem u necemu drugome. Kontrolu imam za par dana ali opet bi da se informisem da budem sigurna.
Unaprijed Vam se zahvaljujem.
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se menstruacije još nisu regulirale zbog dojenja.

mirela001

Poštovani,
suprug i ja radimo na bebici. zadnja menstruacija je bila 17.06., ciklusi traju 25-26 dana. ovulacija je po cervikalnoj sluzi i ovulacijskim trakicama bila 11-12 dan ciklusa, tj. utorak-srijeda.
u subotu mi se kada sam išla na wc na papiru pojavio smeđi iscjedak, i neki končić koji mi se inače pojavljuje prije dolasma menstruacije, trbuh je nadut i osijećam neko pikanje ali ne u predjelu jajnika. molim vas mišljenje o čemu bi se radilo i dali se trebam javiti liječniku na pregled?
puno hvala
lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, postoji mogućnost da se radi o implantacijskom krvarenju. Preporučam test na trudnoću.

mirela001

puno vam hvala na odgovoru. to mi je palo na pamet, ali sam si mislila da je još prerano za implatacijsko
još jednom puno hvala i neka vaš odgovor bude točan happy

Ivo Balenović, dr. med.

Nadam se.