smedji iscjedak?

DB1310

MOLIM POMOC I BRZ ODGOVOR, HVALA!!
Postovani, naime danas sam primjetila smedi iscjedak koji traje cijeli dan, za 6 dana bi trebala dobiti menstruaciju! Imam iste simptome pms-a kao i svaki mjesec: lose sam volje, a i grudi me bole i danas sam dobila bol u trbuhu (tamo dolje znate na sta mislim neznam kako da to tocno nazovem) zabrinula sam se jer imam taj smedi iscjedak a nikad ga prije nisam imala. Odnos sa deckom sam zadnji put imala prije tocno tjedan dana pri kojem nije svrsio u mene. Molim brz odgovor i objasnjenje jako sam zabrinuta neznam sta taj isjedak znaci! Unaprijed hvala!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je odraz lošije funkcije žutog tijela ovaj mjesec i manje razine progesterona i posljedično dolazi do probojnog krvarenja.

strok21

Poštovani,pisala sam vam prošli mjesec radi krvarenja koje je došlo radi jedne zaboravljene qlaira tablete na 4.dan ciklusa. Menstruaciju poslije toga sam imala normalno (oskudno kao i inače ) .prije mjesec ipo dana sam radila papa test od kojeg sam dobila rezultate tek prije 10 dana i gin mi je preporučila polygnax vaginalete ali ja ih još nisam počela koristit. Danas (11.dan ciklusa) sam dobila nekakav smedji iscjedak. Jel to samo znak upale ili je moguća trudnoća radi propuštene pilule prošli mjesec.? Ne znam vise stq bi mislila a ne bi test bezveze radila jer bi samo panicarila danima prije toga happy inače imam stalnog partnera već 3 godine i u 99% slučajeva koristimo kondom uz pilule i nikad nije svršio u mene..
Hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno upalni iscjedak.

mati19

Postovani, situacija je sljedeca. Imala sam neredovite cikluse, koji su se u zadnjih godinu dana sveli na 32-36 dana. Proslu menstruaciju sam imala od 14.- 19.12. Snosaj unutar je bio 2,3 dana prije i 2 poslijr menstruacijr. Inace ne koristimo zastitu, ali pazimo prilikom snosaja. Tocno vrijeme plodnih dana nikada ne mogu odrediti, ali 6.1, za vrijeme mogucih plodnih, pojavio se krvavi iscjedak popraćen krvarenjem. Nije jako poput menstruacije, ali dnevnu ulozak nije bio dovoljan. To krvarenje trajalo je 5 nakon cega se pojavio cisti sluzavi iscjedak. Do sljedeće očekivane menstruacije ostalo je 6-8 dana. Što bi moglo biti u pitanju? Trudnoća? Inače nemam problena s jajnicina, a iscjedak se znao pojavljivati za vrijeme plodnih dana i trajati 1, max. 2 dana. Hvala unaprijed, lijep pozdrav

amelielorena

Dobar dan, menstruacija mi je bila redovita (moze se tako reci jer mi je kasnila samo jedan dan, a to zbog putovanja) i istog inteziteta, ali je trajala samo 3 dana, a inace traje oko 5 minimalno. 6. dan dobila sam smedi iscjedak koji vec traje kojih tri dana,a uz to me i boli u podrucju desne strane trbuha. Kada sam malo citala vidjela sam da je normalno imati iscjedak prije menstruacije. Malo mi je cudno sto mi je tako kratko trajala menstruacija, prije toga su grcevi bili dosta dugi, a sad imam iscjedak i boli me. Moze li se otprilike reci u cemu je stvar ili moze biti vise uzroka? Bol nije nepodnosljiva, ali osjetim da se nesto dogada. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mati najvjerovanije se radi o periovulacijskom iscjetku. Ne brinite.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Amelie napravite test na trudnoću. Moguća je upala ili cista i sl.

veoma.zabrinuta22

Postovani,zadnju mengu sam dobila 5.1. Nakon njenog zavrsetka pojavio mi se pojacani smedji iscjedak i svrbez...Jucer mi se pojavilo i tockasto krvarenje? Imam redovne odnose,koristimo prezervativ. Otkako imam taj iscjedak,odnosno,od kraja menge,imam simptome kao da trebam ponovo dobiti mengu? Sto bi to moglo biti?? Hvala unaprijed...

Dejan Šakoronja, dr. med.

Previše stvari dolazi u obzir. Od pcosa, upale, ciste i slično. Sugeriram pregled i UZV.

zabrinuta555

Pozdrav, ovaj mjesec sam na pocetku menstrucije imala smedi iscjedak tocno na dan pocetka menstruacije, a svaki naredni dan sam imala krvarenje no ne tako jako kao inace, imala sam zasticeni spolni odnos s deckom 2 tjedna prije menstruacije, i svrsio je vani. Zbog ovo smedek iscjetka brinem se da mozda nisam trudna?? Iako mislim da je nemoguce

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne vjerujem da se radi o trudnoći. Sugeriram pregled i UZV.

ces121

Postovani, imam problem. Znaci,proslu mjesecnicu sam imala 23.6... 13.7 sam dobila smedi iscjedak koji traje jos do danas, vec 8 dana.. za 3 dana bi trebala dobiti mjesecnicu. taj smedi iscjedak se javlja svako jutro,kroz dan jako slabo a kroz noc upoce ne. imam spolne odnose ,uvijek koristimo kondom i prekinuti snosaj. mislila sam da ce taj smedi iscjedak nakon 3 dana prestati ali nije.vec prije sam ga imala jednom i trajaobje 3 dana.nemam nikakve bolove. dal trebam biti zabrinuta? sto mi savjetujete? unaprijed hvala!

ces121

i jos da dodam da imam redovito mjesecnicu svaki mjesec..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguć uzrok je cista, upala, endometrioza, anovulacija, loša funkcija žutog tijel i slično.

ces121

sto preporucate da poduzmem u vezi toga? postoje neke tablete za to?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Javite se prvo na pregled da se ustvrdi što je uzrok.

osica4

Postovani, situacija je sledeca. U maju sam bila primorana da koristim pilulu za dan posle, nakon cega je usledila menstruacija. U julu smo imali zasticen odnos, s' tim sto je na pocetku jednog doslo do nezasticene penetracije i to samo dva puta, bez mogucnosti ejakulacije. U vreme normalne menstruacije, dosao mi je smedji iscedak i traje vec 5 dan, koliko i menstruacija. Da napomenem da sam izgubila vecu kolicinu kilograma, kao i stres zbog fakulteta i imam policisticne jajnike. O cemu bi moglo da se radi?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Menstruacija je takva jer ste smršavili i imate pcos.

osica4

Hvala na brzom odgovoru. Da napomenem da meni bolovi u donjem delu stomaka i jajnicima jos uvek traju i da imam sve simptome kao pred ciklus iako je prestao taj iscedak. Je l to povezano sa time?

Nazad
1 ... 18 19 20 21 22 23 ... 30
Naprijed