smedji iscjedak?

Blackandel

Lp
Rodila sam prije 2 i pol mj carskim rezom
Mengu jos nisam dobila medutim prekjucer mi je bilo malo roskastog iscjedka a jucer smede skroz
Dojim
Dali je moguce iako je parter ejakulirao van da sam trudna? Ili je to normalno?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da niste još dobili menstruaciju moguće je da je došlo do krvarenja zbog hormonskog disbalansa. Ukoliko sumnjate na trudnoću preporučam test.

Frudela30

Poštovani,
Zadnju menstruaciju sam dobila 9.10. inače mi ciklusi nisu bas redoviti i znaju varirati 4-5 dana. Imala sam nezaštićeni odnos 22.10. ali nije došlo do ejakulacije.
Prekjucer me odjednom ulovila užasna mučnina s nagonom na povraćanje i smetanje mirisa hrane, parfema i ostalog. Tada sam i primjetila smećkasti iscjedak. Mučnina je još aktualna i proteze se gotovo kroz cijeli dan s glavoboljom.
Znam da je gotovo ne moguće, ali ima li mjesta za paniku?
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom teško da je došlo do trudnoće. Simptomi koje navodite veoma su nespecifični i mogu biti posljedica enteroviroze. Ukoliko menstruacija ne dođe na vrijeme napravite test.

nebitno1999

Postovani, imam problem. Naime vec 2 dana imam slab smedi iscjedak nakon brisanja i bolove u donjem dijelu trbuha ko kad trebam dobit menstruaciju. Menstruacija mi je trebala doci prije 2 dana, ali su mi menstruacijski ciklusi neredoviti. Imam li razloga za brigu? Svaki spolni odnos nam je zasticen te uvijek na kraju provjeravamo. Molim brzi odgovor, hvala. Lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, simptomi koje navodite govore u prilog pms-a. Ukoliko koristite zaštitu ne bi se trebalo raditi o trudnoći.

Flower410

Postovani,
Molim Vas za pojasnjenje situacije. Menstruaciju sam uredno dobila 11. Ovoga mjeseca i sve je bilo uobicajeno. Krvarenje obicno traje 6 dana. Taj sesti dan sam imala spolni odnos i poslije toga a do danasnjeg dana svako jutro uocavam smedji iscjedak. Ne znam radi li se o nekoj povredi prilikom odnosa ili o zaostaloj krvi poslije menstruacije? Sve se cini normalnim pa ne znam bi li trebala na pregled ili je ovo normalno? Zadnji put sam kod ginekologa bila prije par mjeseci i nalazi papa testa kao i ultrazvuk su bili uredni.
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da se radi o blažoj hormonskoj neravnoteži (produljeno djelovanje žutog tijela?). Ukoliko bi se ponavljalo u idućim ciklusima savjetujem da učinite analizu hormona.

njuska55

Postovani,
Treci mi je mjesec kako ne pijem Lyndinette 20 te su mi do sad moja tri ciklusa redom trajali, 23 pa 24 dana.
Menstruaciju sam imala 04.01., a nezadticeni spolni odnos 21.01. Nije bilo ejakulacije u rodnicu, vec izvan nje, nekoliko sekunda prije samog cina. Partner mi je jednom odgodio orgazam pa me strah da je pri tome izaslo nesto sperme u rodnicu, ako je to moguce.
29.01. mi se u prijepodnevnim satima javio smedji iscjedak koji je povremeno crven, slabijeg pa nesto jaceg izljeva sa sitnim ugruscima. Takodjer mi je prisutna bol u ledjima. Grcevi u donjem dijelu trbuha su bili prisutni, ali su prestali te nisu dugo trajali. Krvarenje mi je oskudnije od mjesecnice, cak za dnevni ulozak. Nisam sigurna o cemu je rijec. Ejakulacije u rodnicu nije bilo, a zanima me vase misljenje i u kojoj fazi ciklusa mislite da sam bila u vrijeme spolnog odnosa.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, vjerojatno se radi o menstruaciji slabijeg intenziteta, ali za svaki slučaj učinite test na trudnoću.

sanidica

Postovani, menstruaciju sam inala od 22-25 danas mi se javio smedji iscedak u malim kolicinama. Da li je to normalno ako mi je sada ovulacija ili imam neki problem ? Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. Radi se o ovulacijskom krvarenju.

Koala25

Postovani.,
Zadnja menstruacija je bila 24tog 1. Odnos sam imala 26.1.prvo sam imala normalni iscjedak I sad vec par dana imam sedi mozda i tamnocrveni iscjedak. O cemu se radi? Imam I bolove u jajnicima. Trudna?

Koala25

Uz smedi iscjedak imam I bolove. A inace imam stalno bijele iscjetke stalno moram imat dnevni ulozak da li bi bilo dobro koristit kanesten.?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenim datumima, najvjerojatnije se radi o ovulacijskom krvarenju i bolovima. Trudnoća nije u pitanju. Nema potrebe za canestenom

Daki100

Postovani.
Juce sam imala manji svetlo smedji iscjedak.
A danas sam vec imala malo veci tamno smedji iscjedak. Inace sam u danima ovulacije, a danas mi je najplodniji dan. A odnos sam imala pre 9 dana, bez zastite ali momak je izvadio i pre vremena cak. Pa me zanima da li bi to moglo biti zbog ovulacije ili nesto drugo ? Unapred hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, najvjerojatnije se radi o ovulacijskom krvarenju. Nema razloga za brigu.

Daki100

Postovani, hvala vam na odgovoru. A i samo da naglasim da je odnos bio tokom neplodnih dana, tako da vjerovatno i jeste tako kao sto vi kazete. Lp.

Ivo Balenović, dr. med.

Devet dana prije ovulacije su neplodni dani tako da nema razloga za brigu.

Daki100

Postovani. Ponovo ja.
Ovulacija mi je prosla u petak, ali iscjedak jos uvek ne prolazi. U petak sam imala rozikasti iscjedak. A evo vec dva dana imam crni iscjedak, od kako je prosla ovulacija. Ja sam cula da je crni iscjedak prehlada. Ali zanima me vase misljenje?