Spolni odnos

dzenkiii

Stvarno ne znam gdje bih postavila pitanje pa ću otvoriti temu. Menstruaciju sam dobila 14.07 i trajala je 6 dana. 20.07 sam imala spolni odnos i bio je bolan ne znam zbog čega. 25.07 mi se pojavila nelagoda prilikom mokrenja i nagon za mokrenjem. Međutim otišla bih na wc i ništa. Pila sam uvin čaj i pila Bactrim tablete. I malo mi je bolje. Da li smijem imati spolni odnos? I može li se prenijeti na partnera? Hvala lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste sanirali upalu mjehura do kraja možete imati odnos, no ako još uzimate antibiotike tada pričekajte.