staklo

Tamara35

Postovani,trudna sam 20 tjedana blizanci.Jucer sam u kaficu popila vode iz puknute case.Strah me da nisam popila manji kmadic jer sam direkto tu usta stavila.Ako sam slucajno popila manji komadic,moze li mi ista biti,a jos vaznije moze li do beba doci?Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Do beba staklo ne može doći ni na koji način. A vi bi osjetili da ste popili staklo.