Stalni pojacani iscjedak

Lenaneva

Postovani!
Drugo dijete rodila sam prije 6 mj,prvo prije 3 godine. Izmedju te dvije trudnoce uspjesno sam letz konizacijom rijesila cin3.
Nalaz nakon zadnje trudnoce je uredan osim prisutnosti gardnerelle i za to mi je ginekologica prepisala neke vaginalnu kremu( vise se ne sjecam imena),medjutim iscjedak je i dalje prisutan.
Iscjedak je zuckaste boje bez mirisa. Menstruacija je uredna,bolova nemam. Koja bi bila Vasa preporuka obzirom da vise ne znam sto ciniti.
L.p.
Ines

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite cervikalne briseve ako se smetnje nisu smirile i možda ako se doista radi o gardnereli pokušati s terapijom na usta.