Sto bi ovo moglo biti

normalna20

Ovako znam da mozda nema veze s ovom temom mozda direktno ali. Imam problem..bila sam jos prije s nekim tko putuje takav posao ima .Bio je odnos oralno dosta grubo, bez svrsavanja. u usta, i ljubljenje, sex sa zastitom.. I od tada mi pocelo sve grlobolja, nos(i zeleni iscjedak ), kasnije limfni cvorovi bolili nisam mogla dotaknut tjedan dana i to u intervalima, bolovi u misicima nisam mogla noge pomaknut 3 dana, kasnije ruke nisam mogla bolilo zarilo me ispod pazuha.Sad je proslo 14mj radila sam testove na hiv, sifilis,gonoreja , hsv 1,hemokultura negativno. Dal trebam jos sto.? Kasnije 13mj vec GUBIM OSJECAJ U NOGAMA,stalno me ZARI nes ispod pazuha ..skoro svaki dan. Imala sam NAPAD u ruci nisam mogla POMAKNUT ruku par dana je trajalo. Kao bolovi u misicima gornji dio nisam mogla savit uopce. Prije me 5mj zarilo svaki dan ali sada zadnjih mjesec dana imam temperaturu stalnu 37,2i lose se osjecam.Ali isto tako zadnje vrijeme opet boljeli limfni cvorovi i grlo mozda se taj virus stalno reaktivira jer mi je ostecen imuni sustav. Jel moguce da mi je to nesto uzrokovalo napalo zivcani sustav? Narucena sam neurologu za 4 tjedna.. Jel moguce da je ovo pocetak multiple..

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, simptomi su vrlo nespecifični, moguće je od infektivne mononukleoze do Guillan Barreovog sindroma. Savjetujem da se što prije javite u zaraznu bolnicu.