sto je na stvari??

fitnessica

poštovani,

molim vas pomozite! Menstruaciju sam dobivala 8.1,9.2,23.3 i 27.4 mi se pojavio samo iscjedak smede crvenkaste boje (traje vec 7,8 dana) jel to znak upale, "djelomicne" menstruacije jer puno treniram i imala sam teske fizicke aktivnosti prosli mjesec ili postoji mogucnost trudnoce??

Unaprijed zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Sve je moguće. No najvjerovatnije se radi o oskudnijoj menstruaciji. Napravite test na trudnoću za svaki slučaj.

fitnessica

doktore,
sad mi se pojavljuje nesto cisto bijele boje, mogu skinut s uloska??
Nikad mi tako nije bilo??
radi li se o trudnoci? mozda najbolje posjetit ginekologa?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Bijelo pranje nema veze s trudnoćom.