što predstavlja ovakav iscjedak?

mia993

Poštovani, zadnja menstruacija je bila 18.2. uredno,nakon toga sam imala spolni odnos dva puta(korištenje zaštite,prekinuti snošaj) te se za vrijeme ovulacije pojavio iscjedak nalik na sukrvicu popraćen smeđim ugrušcima i trajao je tjedan dana. Menstruaciju sam trebala dobiti 19.3. (uvijek dolazi oko 30. dana ciklusa) međutim nije se pojavila. Nakon još jednog zaštićenog spolnog odnosa pojavio se bijeli iscjedak bez mirisa. Zanima me što predstavljaju ovakvi isjedci?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nažalost bez pregleda vam ne mogu previše reći. Iscjedak može tako izgledati u sekrecijskoj fazi ciklusa i ne mora značiti da se radi o upali.

Kamy_000

Dobar dan. Zadnjih pol godine imam menstrualni ciklus po 30-32 dana.
Zadnju mjesečnicu imala sam od 6.4 -10.4 , a 11i 12.4 sam imala nezaštićeni spolni odnos ,ali dečko nije ejakuirao u mene, kako kažu "pazili smo".
Ta dva ista dana sjedjela sam na propuhu i na hladnom . 13.4 sam počela osjećat nekakve bolove u daljnjem djelu trbuha a danas 16.4 pojavio mi se svjetlo smeđi iscjedak.
Jel je to moguće da je neka upala,ili zbog menstruacije jos ili nesto trece? Hvala!

Kamy_000

I jos samo da napomenem uz poruku prije,zadnjih 2ana često piskim.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Najvjerovatnije se radi o ovulacijskom krvarenju kroz par dana.