Strah me

ivona20

Poštovani doktore, nikada nisam imala spolne odnose sa momkom jer se ne osjecamo dovoljno spremni za to. Samo se obastrano zadovoljavamo. I jako rijetko imamo analni odnos. Prosli tjedan smo imali analni odnos i koristili smo zastitu. I on je ejakulirao u moja usta. Nakon toga smo legli i malo se ljubili. Te smo se poceli oblaciti i on je jos jednom mene poljubio po spolovilu.
Sad je mene strah ako moze tako ista biti, tj strah me nezeljene trudnoce i jako sam opsjednuta s time.
Molim vas da mi odgovorite postoji li mogucnost trudnoce ako sam ja njemu na neki nacin prenijela spermu iz mojih usta u njegove te kad me je ljubio dole da ta sperma uđe u mene...menga mi je inace neredovna. Moram doci za 2 dana. Ako bude kasnila moram li raditi test. Pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva šansa za trudnoćom.