Sukrvica i kašnjenje menge

Maslachak031

Pozdrav ekipa. Nova sam tu, malo sam čitala, ali nisam našla ništa slično mom problemu, pa otvaram novi post.

Dakle, radi se o sljedećem: Prošli mjesec 10 dana prije očekivane menstruacije primjetila sam svijetlo rozi iscjedak koji je bio slabiji i trajao otprilike 5-6 dana. Menstruacija je kasnila 10 dana (trebala 13. a dobila 23.). Bila je nešto slabija nego inače. Ista priča se ponavlja ovaj mjesec. u prošlu subotu, (14.5) mi je opet počela sukrvica, ali ona još traje. Mengu sam trebala dobiti danas, ali još ništa. Kod ginekologa nisam bila, jer sam vjerovala priči "to je normalno da bude sukrvica". Kod ginekologa planiram otići nakon menge (ako ju dobijem), također test za trudnoću sam pravila prošli mj. nakon što mi je kasnila 4dana, bio je negativan (znam da test nije 100% siguran).

Zanima me dali je netko imao isti, sličan problem? Malo me ipak panika..

Dejan Šakoronja, dr. med.

Napravite ponovno test. Možda se radi o upali, cisti pcosu. Svkako posjetite ginekologa.