sumnja na trudnoću

normalna20

Dakle, imala sam odnos 31.3.. menstruaciju sam dobila 17.4 nekih 3 dana prije ocekivane menstruacije.. Bolio me trbuh kao i inaće kad imam menstruaciju, mislim jajnici.. Jedino što ja inace imam menstruaciju 3 dana, 2 dana najjace, 3 dan malo.. a sad sam imala 4 dana, potrosila sam cijeli onaj ulozak nocni 2,3 dnevno ali..inace imam ugruske, a sad nisam imala. I sad je evo 27.4 imam roskastu mokracu, ide mi krv i boli kao da cu dobit opet.. napravila sam test, pokazao je negativno. Da li bi vec pokazalo da jesam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pokazalo bi da ste trudna.

normalna20

Znaci nemam razloga za brigu? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nemate.

Crystal1234

Pozdrav!
Postoji li mozda sansa trudnoce ako nije doslo do spolnog odnosa,ali sam maramicom na kojoj je bilo sperme prosla po vanjskom dijelu vagine(znaci samo povrsno moglo bi se reci).
Jedino sta me brine je to sto su mi plodni dani.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Neće doći do trudnoće tim načinom.