Sumnja na trudnocu

Imeobavezno

Poštovani, imala sam ovulaciju 15.4 i odnose kroz te dane. Trebam dobiti menstruaciju 30.4 trbuh me s vremenom presjeca i imam iscjedak koji inače nemam. Grudi su me pocele boljeti kasnije nego inače. Zanima me postoji li mogućnost da sam trudna (radimo na tome) i kada bih mogla najranije napraviti test? Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

To ne možemo znati. Test na trudnoću napravite najranije 30.4

Enna123456

Postovani,
Spolni odnos je bio 21.dan ciklusa s prekinutim snosajem.Menstruaciju nisam dobila na vrijeme. Danas je 33.dan ciklusa, i vec 2 dana vec pijem dabroston i nista(dal to znaci trudnoca)? Prosle godine nakon 1 popijene dabroston tablete kad mi je kasanilo sam dobila,sad 3. Dan nista..Znakova da ce menstruacija uslijedit nema. Dal da pravim test,proslo je 12 dana od odnosa, i kasni mi 3 dana minimalno.. hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Duphaston možete piti i 10 dana a da ne nastupi menstruacija. Dakle to ne znači da ste apriori trudna.