Svijetlosmedi iscjedak nakon spolnog odnosa

lolita000

Postovani,

imala sam spolni odnos, osjetila sam bol, a odmah nakon toga primjetila sam svijetlosmedi iscjedak koji traje vec 2 dana, a i bol je prisutna ali nesto laganije. Uzimam Diane svaki dan, a i uskoro bi trebala bi dobiti menstruaciju pa me zanima da li zbog iscjedka trebam posjetiti svog ginekologa.

Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne trebate posjetiti ginekologa za sada. Moguće je da je zbog uzimanja pilula ili kao posljedica odnosa.