Tackasto krvarenje

bmilica

Postovani,imam mali problem. Tokom plodnih dana sam imala nezasticen odnos,popila sam tabletu za dan posle,ali tek nakon 40h. Trebala bih da dobijem za dva dana,ali mi se danas iznenada pojavilo tackasto krvarenje,koje je vise smedje boje nego crvene. Sta moze biti uzrok toga? Unapred zahvalna.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Vjerovatno je krvarenje pred nastup menstruacije.

Luudimmmm

Imala sam nezasticen odnos tokom plodnih dana,ali bez ejakulacije... Dva dana pred menstruaciju tj juce javilo mi se tackasto krvarenje i danas se ponovilo... Da li je to znak trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Može biti. Ako ne nastupi menstruacija, napravite test.