tamno smedi iscjedak

marijicaaa

Poštovani

Zadnja menstraucija bila mi je 26.11.2014. redovna je vec dulje vrijeme i ciklus traje 30 do 31 dan. Naime danas, 17.12. mi se pojavio tamnosmedji iscjedak gusti, pa me zanima sto bi to trebalo znaciti? da li imam razloga za brigu? s obzirom da je proslo tek tri tjedna od zadnje menstruacije

Unaprijed hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguće je od insuficijencije žutog tijela, ciste, organskih uzroka tipa miomi polipi i sl.
Odavde ne mogu znati.

stellas

Znacu u svibnj redovna menstruacija mi je bila 01.05 trajala je 6 dana nakon toga dobila sam 26.05 ponovno i nakon 6 dana pojavio se tamno smedi iscjedak trajao je 4-5 dana i prokrvarila sam krvarenje je trajalo oko4 dana i sadaa ponovno se pojavio tamni smedi iscjedak,imala sam spolni odnos bez zastite sa deckom sa kojim sam godinu dana uvijek pazimo i svrseno je vani 20.06..
Dali se moram zabrinuti jeli to od stresa ili upale ne znam?? Molim vas da mi objasnite sve hvala unaprijed happy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Na osnovu iznesenog ne mogu znati što je uzrok problemima. Moguća je upala, anovulacija, cista na jajniku i sl. Savjetujem UZV pregled.

stellas

Hvala vam

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

teaeza

Postovani, zanima me iduce..pila sam yaz tablete 3 godine zbog neredovitih menstruacija. Prestala sam ih pit u 3.mjesecu i zadnju menstruaciju sam imala 11.4. U 5.mj sam otisla kod ginekologa i rekao mi je da su papa i ultrazvuk uredu i da mi je taj problem sa menstruacijom vjerojatno genetski. Imala sam nezasticeni spolni odnos i prekjucer sam imala smeckasti iscjedak, jucer je bilo malo obilnije i danas vec nista. Nemam nikakve bolove niti me bole grudi. Jel moguce da je to ipak bila menstruacija?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom mislim da nije bila menstruacija. Javite se na pregled .