tezina stomaka

Tamara35

Postovani,trudna sam 22 tjedna blizanacka trudnoca.Prilikom okretanja s jednog boka na drugi imam osjecaj da premjestam 10 kg tj. ta tezina ide sa mnom.Takodje u lijevom donjem dijelu stomala osjecam blagu bol kad se ustajem, misli dc je to zato sto se ustajem na tu stranu kad spavam pa sam malo misic isteglila..Po opisanom je li ok stanje.te dodano,moze li i jedan moj polozaj bez obzira na ugodnost meni nastetit bebama?Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bebe su dobro zaštićene unutar maternice, tako da im niti jedan Vaš položaj ne može štetiti. Slobodno se možete namjestiti kako Vam god odgovara.