trljanje

volisliga

trljao sam penisom po vagini i dosao skoro do erekcije kad sam osetio da krece stao sam al je moj penis bio na njenoj vagini, kad sam ga uzeo u ruku bio je mokar umokrio mi je prste a ja sam ih posle gurao u njenu vaginu... devojka je nevina pa me zanima ima li sanse da zatrudni..... unapred hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nema šanse.

volisliga

hvala puno

volisliga

negde sam citao da u toj vodi ima sperme, dal je moguce da to oplodi devojku ako jeste u kom slucaju nije moguce...... hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne mješajte predejakulat i sluz . Educirajte se.

volisliga

sta je ustvari predejakulat, ja sam mislio da je to ono, kad dodjem skoro do erekcije, tj osetim da krece erekcija pa stanem onda izadje kap, dve neke tecnosti.... ja sam mislio da je ta tecnost predejakulat ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Mješate erekciju i ejakulaciju. Ajde se vi prvo educirajte i proučite tematiku pa se onda javite.

volisliga

da pomesao sam, ejakulacija je bila u pitanju a ne erekcija pa vas pitam da li u gore pomenutom slucaju moze doci do trudnoce..... hvala unapred i izvinite zbog toga sto sam malo dosadan ali veoma sam zabrinut jer njoj kasni menstruacija

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako se radi o predejakulatu onda šansa postoji.