TRUDNOCA?

Pozdrav, posljednji spolni odnos bio je 25.11.(peti dan menstruacije) i 17.12., nakon toga su mjesecnice bile i kasnile po jedan dan, u prvom mjesecu ove godine mjesecnica je dosla jedan dan ranije, prva dva dana je bila intenzivnija dok ostala cetiri slaba. Oba spolna odnosa bila s uz kondom i sve je proslo u redu. Danas mi je 12. dan ciklusa, tocnije, 6 dana nakon zavrsetka menstruacije i jutros se pojavila neka krv. Sta ona znaci? Racunam malo i proslo je 10. tjedana od spolnog odnosa, moze li znaciti da sam nekiim cudom ostala trudna i da je to implantacijsko krvarenje? MOLIM VAS, POMOZITE! hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna nikako. Radi se o periovulacijskom krvarenju. Prestat će za dan- dva.