Trudnoca????

duska123

Zdravo,imam nekoliko pitanja za vas?? od decembra ja i momak ranimo na bebi... pre mjesec dana pocela sam da pijem folnu kiselinu..... Trebam dobiti menstruaciju za 12 dana.... Kad god vodimo ljubav svrsi u mene.... ima dva dana osjecam pritisak u vagini i kada se nagglo napnem zigne me stomak...Molim vas za vase misljenje da li postoji trudnoca u tom slucaju????

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne, navedeni simptom nije znak trudnoće.
Simptomi počinju uglavnom izostankom menstruacije. Budite strpljivi.

grga1997

pozudrav , napsio sam vec 3 pitanja ali steka forum . evo mene bi zanimalo imao sam zasticeni odnos i nisam ejakulirao u nju ni nis i imali smo kondom , e sad njoj vec par dana kasni menstruacija , da je uzaso boli trbuh , stalno joj je slabo . boli je glava i leđa - pa bi me zanimalo ako je moguca trudnoca ..
Zahvaljujem

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovani, ako ste imali odnos sa zaštitom , te ako nije došlo do ejakulacije, kao što vi tvrdite onda ja mislim da se ne radi o trudnoći.

grga1997

nije doslo do ejakulacije , a mene je strah jer joj kasni vec skoro 1 tjedan , i neznam koliko su kondomi sigurni , nigdje to nisu spominjali . ocito sam samo slabo informiran..

puno vam hvala na pomoci happy

grga1997

Hvala , nego mene bi zanimalo do cega je onda tj zas kasni menstruacija ? i koliko su kondomi sigurni ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pročitajte naše prijašnje postove na temu kašnjenja menstruacije. Educirajte se.

kerol

Poštovani, da li da sumnjam na trudnoću. Zadnja menstruacija 06.02.2013., uvijek zaštićeni spolni odnos kondomom uz vađenje prilikom ejakuliranja. Imali smo takav zaštićeni odnos i dan nakon korištenja plimycol vaginaleta. Pucanje kondoma je isključeno. Hvala

kerol

Poštovani doktore, još da napomenem inače su mi ciklusi uredni +/- 3 dana. Od zadnje menstruacije sam popila 2 Diflucana od 150mg i 7 od 50mg i koristila Plimycol i Canesten vaginalete. Može li to utjecati na izostanak menstruacije? Pod stresom sam zbog kašnjenja i osjećam laganu bol u oba jajnika naizmjenično i laganu bol kao kod menstruacije koja je vrlo blaga i kratkotrajna. Pomislila sam da umišljam to. Hvala na strpljenju i odgovoru.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Upala i stres svakako mogu odgoditi menstruaciju. Ne brinite. Ne radi se o trudnoći. Pričekajte još koji dan da dođe.

blueberry

izvinite sto smaram ali ne znam kog drugog da pitam...imao sam odnos s devojkom pre 11 dana prvo bez kondoma kratko trajalo posle sam stavio i 100% u njega ejakulirao...znaci 11 dan od odnosa ali njoj je muka sada uvece ne moze da se ispovraca da nije mozda trudna???

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne znam da li je trudna. Ako joj kasni menstruacija nek napravi test na trudnoću. Mislim da se ipak ne radi o trudnoći ako su sve vaše konstatacije točne i ako je zaista tako bilo.

blueberry

postovanje...stvarno sam vas smorio izvinite...cuo sam od nekog da simptoni trudnoce se javljaju posle ocekivane menstruacije pre ocekivane menstruacije su simpotomi kao mucnina lazni..da li je to tacno?

help111

Poštovani,

Imala sam nezaštićen spolni odnos s dečkom 20.dan ciklusa. Nije ejakulirao u mene, izvadio ga je minutu prije.
Zadnji put prije toga je ejakulirao 10ak sati prije, a u međuvremenu je mokrio.
Menstruacija mi sada kasni već 5 dana. Postoji li mogućnost trudnoće, tj.kolika je mogućnost?

tigrica 03

jedno piatanje ja sam menstruaciju imala 25.3 nakon toga zadnjih tj dana imala sam spolni odnos gdje je bio snošaja moj period do nove menstruacije traje 30 dana sada mi se pojavio iscjedak smečkasti sa protankanim nitima krvi što bi to bilo????
unaprijed hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Blueberry točno je. Prvo u pravilu izostane menstruacija a onda počnu mućnine.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Help, mala mogućnost za trudnoćom. Ipak test da potvrdite moju tezu.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Periovulacijsko krvarenje vrlo vjerovatno ili od odnosa. Ne brinite.

blueberry

postovanje...devojka mi je uradila test na trudnocu posle 11 dana od odnosa i negativan je...sta mislite da li je tacno pokazao?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je dobro napravljen onda je vjerodostojan.