trudnoca

marija2580

Postovani doktore, danas sam radila test na trudnocu al nije prvi jutarnji urin i negativan je, zanima me da li je vazeci zato sto nije uradjen s prvim jutarnjim urinom?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Važeći je. Ne radi se o trudnoći.

lokaaa

Postovan . Zadnja menstruacija mi je bila 24-tog ,medjutim decko je ejakulirao u mene juce,razmak izmedju svake menstruacije je 29 dana,tako da bih ovaj mjesec trebala dobiti 23-og i pocinju me grudi boljeti.Zanima me da li postoji mogucnost da ostanem trudnaa iako je bio neplodan dan.Molim vas da odgovorite hitno je! Pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom ne bi trebalo doći do trudnoće.