trudnoca

maryana23

Postovani doktore,rizican spolni odnos u plodnim danima sam imala 17.03 zatim sam menstruaciju dobila na vrijeme 27.03, sljedecu sam trebala dobit 24.03 a danas sam dobila, uranila je 3 dana. Sad me zanima da li postoji mogucnost trudnoce, jer sam citala da zene u trudnoci mogu imati mjesecnicu?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Niste trudna svakako. Ne brinite.

maryana23

Hocete mi objasnit kako izgleda lazna mjesecnica i koliko vremenski traje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prevrtite prijašnje postove. Na više mjesta sam o tome pisao.

kaca726

Postovani doktore

imala sam rizican odnos 2 dana menstruacije, tj danas 22.4, decko je svrsio u mene. Dobila sam menstruaciju 19.4. menstruacije sam imala 21.2, 20.3 i ovu 19.4. Da li postoji mogucnost trudnoce i da li treba da popijem pilulu za dan posle. Molim vas recite sta da radim

Dejan Šakoronja, dr. med.

S obzirom da imate redovite cikluse, neplodni su dani i ne treba pilula za dan poslije.

kaca726

Na slaki od 25-31 dana, uglavnom menstruaciju dobijam na 28,29,30,31

Hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim.

petraaaa236

Postovanje,

Imala sam nezaštićene spolne odnose par dana prije menstruacije i dečko je ejakulirao u mene.Menstruacija mi je došla na vrijeme ali trajala je tri dana,s tim da je treći dan bila vrlo slaba ,a inače mi traje pet dana i prosječnog je inteziteta.Postoji li mogućnost trudnoće?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućnosti trudnoće.

petraaaa236

bez obzira na nezaštićene spolne odnose tijekom mjeseca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Imali ste menstruaciju. Nema trudnoće.