Trudnoca

Makicaaaaa

Postovani,
Imali smo dva-tri puta zaredom odnos bez zastite,nije ejakulirao u mene,medjutim bili su plodni dani,dali postoji mogucnost da sam trudna i ako sam pre pola godina imala abortus?

Dejan Šakoronja, dr. med.

To što ste imali pobačaj nema nikakve veze. Opetovani odnosi čak i bez ejakulacije mogu rezultirat trudnoćom zbog rezidualne sperme u spolovilu muškarca.

Makicaaaaa

Imali smo odnos 21.05 danas sam uradila test i bio je nagativan? Dal' je rano da pokaze tacne rezultate?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Rano je. Test napravite u vrijeme očekivane menstruacije, nikako ne prije.

dina230215

Postovanje. Molim vas za odgovor. Moja zadnja menstruacija je bila 03.05 , odnose sam imala 08.05, 09.05 i 11.05, posle toga nikako. Koristili smo prekinuti snosaj, inace sam sa istim momkom vec 5 godina u vezi i nikada nismo imali problema oko trudnoce, a uvjek smo koristili metodu prekinuti snosaj. Obzir da smo tog 08.05 imali oralmi sex, koristili smo samo maramice i onda smo imali normalan odnos. Menstuacje su mi u zadnjih godinu dana redoovne sa samo jednim kasnjenjem, sad sam u dilemi dali sam mozda ostala trudna taj dan,jel moguce ostatak spermija na muskom spolovilu. Jucer sam radila test na trusnocu, negativan je. Ne znam jeli rano i dali se uopce radi o trudnoc??? Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prerano ste napravili test. Najranije ga napravite u vrijeme očekivane menstruacije ili još bolje ako kasni koji dan.

dina230215

Pa niste mi rekli, jeli uopce moguca trudnoca 6 i 7 dana menzesa? Jer se to racunaju kao neplodni dani. A od odnosa je proslo 17 dana i test je negativan?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća je malo vjerovatna.

Antonio123109

Postovani , imao sam s djevojkom odnos 2.4. u kojem je kondom skliznuo ali nismo primjetili i nastavili smo s odnosom jos minutu/2 kada smo shvatili da je kondom skliznuo . Cijeli odnos je trajao 5-7 min i nije doslo do ejakulacije. Njoj su bili plodni dani . Menstruacija joj je trebala doci 15.4. Ali je izostala . Radili smo test 17.4. I bio je negativan. Zanimaju me sanse za trudnocu ,jesmo li prerano napravili test i kada da ga opet napravimo. Ona je dva dana nakon odnosa bila pod velikim stresom pa me zanima jel to moguci razlog kasnjenja . Njoj su se grudi povecale , ali ne vise nego inace pred mengu i ima bijeli tekuci iscjedak.
Hvala vam unaprjed na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Za koji dan će nastupiti menstruacija.