Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


trudnoca


Autor Poruka

anjacvijet

03.07.2015. 13:10

Poštovani, 30.5. sam imala peting s dečkom. Spolni organi su nam se dodirivali ali nije ušao niti svršio u mene. Da li je moguće da sam trudna? Naime menstruacije su mi vrlo neredovite, nekad dobim svaka 2 mj. Zadnja mi je bila 15.5 i trajala je do 21.5. Već me mjesec dana boli trbuh, osjećam kao probadanje neka. 17.6. sam napravila test za trudnoću i bio je negativan. Da li je moguće da je pogriješio i da sam ga prerano napravila? Molim vas hitan odgovor. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

03.07.2015. 21:55

Slušajte vi i vama slični. Opisanim načinom i dodirivanjem spolivila se na ostaje trudna.
Lijepo vas molim da se prije dobro educirate nego što postavljate ovakva pitanja.

anjacvijet

10.07.2015. 00:45

A što ako je išao vrhom penisa oko ulaza u vaginu i htio je uci al ipak nije jer me boljelo? jel onda trudnoca isto nemoguca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

11.07.2015. 10:15

Nije moguća. Ajde lijepo na edukaciju pa ako bude ozbiljnijih pitanja slobodno se opet javite.