trudnoca

anjacvijet

Poštovani, 30.5. sam imala peting s dečkom. Spolni organi su nam se dodirivali ali nije ušao niti svršio u mene. Da li je moguće da sam trudna? Naime menstruacije su mi vrlo neredovite, nekad dobim svaka 2 mj. Zadnja mi je bila 15.5 i trajala je do 21.5. Već me mjesec dana boli trbuh, osjećam kao probadanje neka. 17.6. sam napravila test za trudnoću i bio je negativan. Da li je moguće da je pogriješio i da sam ga prerano napravila? Molim vas hitan odgovor. Hvala.

Dejan Šakoronja, dr. med.

Slušajte vi i vama slični. Opisanim načinom i dodirivanjem spolivila se na ostaje trudna.
Lijepo vas molim da se prije dobro educirate nego što postavljate ovakva pitanja.

anjacvijet

A što ako je išao vrhom penisa oko ulaza u vaginu i htio je uci al ipak nije jer me boljelo? jel onda trudnoca isto nemoguca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije moguća. Ajde lijepo na edukaciju pa ako bude ozbiljnijih pitanja slobodno se opet javite.