trudnoca

STASAAAA

Imam pitanje
Decko i ja smo imali peting,nevina sam ali doslo je do svrsavanja u blizini vagine,na samom pocetku(ne znam ni kako da se izrasim oko,po spoljasnjem dijelu polnog organa),odmah nakon toga sam koristila maramice za brisanje.Kolika je sansa za trudnocu ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o mogućnosti trudnoće.

Ne znam sta

Zanima me da li je moguce zatrudniti bez spolnog odnosa (odnosno bez svrsavanja u vaginu), I da li je moguce biti trudan ako se ima 5 redovnih menstruacija I bez simptoma (posto sam citala po netu da se desavalo da ne znaju ni da su trudne bas zbog tih menstruacija svaki mjesec I bez simptoma)? Menstruacije su obilne. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Uozbiljite se i educirajte se da više ne bude ovakvih pitanja.

Ne znam sta

Doktore da li je neophodno imati odnos da bi doslo do trudnoce?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Svakako.