Trudnoca

Benjoo

Dobar dan, zanimame imao sam s curom sex navecer, i ujutro s time da nisam mokrio, i naravno s kondomom i svrsio sam van nje, dali postoji mogucnost trudnoce, tj da je ujutro pukao kondom a nije bilo mojrenje?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako ste imali odnos s kondomom, neće doći do trudnoće.

mirela001

Poštovani,
moj dr. mi je preporučio da do 12-tog tjedna trudnoće pijem aspirin protect. neko vrijeme ga pijem. danas sam išla kupiti, ali ga u apoteci trenutačno nemaju, pa mi je apotekarka dala andol portect 100. kaže mi da je to jedan te isti lijek samo od drugog proizvođača i da mogu piti i njega. ineresira me dali je to točno i dali ga mogu piti bez straha?
hvala
lp

Dejan Šakoronja, dr. med.

Možete.