Trudnoca?

rafaello

Postovani, naime, 11., 12. i 16.dana ciklusa me decko zadovoljavao prstima, a spolni odnos jos nikad nismo imali. Prije nego je meni to ucinio, dirao je sebi spolovilo, ali nije ejakulirao vec je samo na glavicu bilo prozirne tekucine. Danas mi je 18.dan ciklusa (a inace traje 23-25 dana) te sam na gacicama ugledala vecu kolicinu smedeg iscjetka. Zanima ma je li moguca trudnoca i sto je moglo izazvati taj iscjedak.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, na taj način trudnoća nije moguća. Što se iscjetka tiče, moguće da je zbog ovulacijskog krvarenja.