Trudnoća

policajka

Suprugu je dijagnosticirana Asthenozoospermia gravis. Vol.ejakulata 3.400ml, konc.sp. 25,9M/ml, pokretnih 2%, progres.pokret 0%. Ja sam obavila sve gineloške,krvne i ultrazvučne preglede i s menom je sve u redu! Rekli su nam da će se ići na umjetnu oplodnju! Zamolila bih vas da mi kažete kakva je mogućnost da ostanem trudna preko umjetne oplodnje s obzirom na njegove nalaze? Hvala

Mr. sc. Damir Bagović, dr. med.

IVF+ET - iliti umjetna oplodnja je sa ovakvim nalazom jedina šansa, bez obzira kolika je!