Trudnoca bez ejakulacije

Dzoni94

Imao sam odnose sa devojkom 03.10.....2 odnosa u roku od 5-6 sati sa zastitom i ejakulacija je bila izvan vagine i kondom nije pukao...medjutim treci odnos smo imali bez zastite i odnos je trajao nekih 15-20 minuta i ejakulacija je bila izvan vagine...da li devojka moze da zatrudni pri trecem odnosu bez zastite od presemene tecnosti i koje su sanse za trudnocu posto se mnogo brinemo i ja i ona i da li treba da uzme pilulu za dan posle ?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Trudnoća je moguća kod opetovanih odnosa. Šansa nije velika ali postoji.

Dzoni94

Hvala vam na brzom odgovoru...znaci da nije potrebno da uzima bilo kakve pilule?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Molim. Ne treba.

rizibizi

Postovani,prije 17 dana imala sam prekid trudnoce nakon kojeg sam krvarila 3 dana,7. dan nakon kiretaze sam imala nezasticeni odnos bez ejakulacije u rodnicu,sljedeci dan taj odnos se ponovio ali bez ejakulacije uopce,zadnjih par dana osjecam bol u jajnicima pa me zanima dali je moglo doci do ponovne trudnoce tako brzo nakon abortusa.hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako nije bilo ejakulacije neće doći do trudnoće. Sugeriram vam zaštitu čim prije ako za sada ne želite biti ponovno trudna.

Solar555

Decko i ja zadovoljavali smo se pritom kad je svrsio ,otisao je pisat, te je nakon toga dodirivao svoje spolovilo. Nakon toga imali smo peeting i vjv je prenesao spermije s prstima u mene. Bili su plodni dani,je li moguca trudnoca? Menstruacija mi kasni 3 dana. Ali bila sam jedno vrijeme prehladena i imala sam malz upalu mjehura

Dejan Šakoronja, dr. med.

Prema opisanom nije moguća trudnoća.

pop876

Poštovani, unaprijed se ispričavam ako je ovo pitanje, ili slično, već bilo postavljeno.

Naime, dečko i ja nismo imali " pravi" odnos nego je u mene stavio samo vrh penisa, jer me je boljelo, i to bez zaštite. Inače pijem pilule Belara zbog policističnih janika. Taj dan sam trebala popiti dvadesetu pilulu, ali sam zaboravila pa sam je popila ujutro. Koristili smo lubrikant. Zanima me je li moguće da je došlo do trudnoće jer nisam dobila menstraciju, danas je šesti dan pauze od sedam dana, a prethodne dvije skoro pa kao da nisam ni imala, bio je samo smeđi iscjedak?

Veliko hvala na odgovoru!

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ne radi se o trudnoći. Uzrok izostanku je nepopijena pilula.

Flower410

Postovani,
Prije 10 ak dana u vrijeme plodnih dana imala sam spolni odnos bez zastite 2 puta ( ne u istom danu) Prilikom spolnog odnosa nije doslo do ejakulacije ali je cijelo vrijeme bila prisutna sluz. Prilicno sam neiskusna po pitanju toga pa me zanima kolika je sansa za trudnocu i postoji li? Napominjem kako bi menstruaciju ako je sve u redu trebala dobiti kroz 4 dana, a zadnjih par dana osjecam bolove u grudima i u donjem dijelu trbuha. Znam da su to simptomi pms-a ali isto tako znam da se ne razlikuju puno od simptoma trudnoce pa Vas molim za odgovor. Hvala

Dejan Šakoronja, dr. med.

Šansa kod opetovanih odnosa postoji no nije velika ako ne bude ejakulacije.
Ipak sugeriram ako ne planirate trudnoću da se zaštitite.

Flower410

Postovani,
Molim za odgovor.
Danas mi je 31 dan ciklusa, inace mi ciklusi variraju od 30-35 dana. Kao sto sam vec pisala, u vrijeme plodnih dana sam imala spolni odnos bez zastite ali bez ejakulacije. Zadnjih 10 ak dana osjecam bol u grudima i krizima i prema nekom osjecaju mislim da sam menstruaciju vec trebala dobiti. Decku je prilikom odnosa curilo puno sluzi i posto jos nisam dobila sada sam vec u panici. Je li moguca trudnoca? I je li moguce da kasni jer sam pod stresom zbog iste zadnja 2 tjedna? Da li da napravim test ili da pricekam jos par dana? Hvala i lijep pozdrav

Dejan Šakoronja, dr. med.

Moguća je trudnoća. Ako kroz par dana ne dobijete menstruaciju napravite test.

Rambo

Postovani,
Zanima me postoji li mogucnost trudnoce ako sam sa djevojkom imao kratki odnos od nekih par minuta bez ejakuliranja 10.dan menstrualnog ciklusa (5.dan nakon kraja menstruacije)? Prije toga smo nesto kratko imali peeting. No neka 3 sata prije toga sam imao ejakulaciju masturbiranjem. Prije odnosa sam 2 puta urinirao.
Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani,
ukoliko nije došlo do ejakulacije trudnoća nije moguća

Ica5

Poštovani
Odnos sam imala na 14 dan ciklusa a traje mi oko 29 dana. Pola minute bez zastite, a onda sa zastitom. Zanima ne ako je na taj nacin moguca trudnoca? Uvijek su me na dan ovulacije boljeli jajnici a sad vec tri dana. Koji je uzrok toga?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu trudnoća nije moguća. Bolovi za vrijeme ovulacije su fiziološka pojava jer dolazi do pucanja folikularne ciste iz koje se izbacuje jajna stanica.

Dogchasingcars5

Postovani,
Momak i ja smo imali ,,spolni odnos". Naime, zadovolavala samga rukom i on ga je gurnuo 3-4 puta, od 1 do 5 sekundi, ali nije bilo duboko vec do pola, a mozda i manje. Nije bilo ejakulacije unutra. Cak sta vise enakulirao je dva minta posle toga zadovoljavanjem rukom. Bili su neplodni dani, a meni menstruacija kasni, bole me grudi sa strane i zaboli me stomak ponekad kao kada treba da dobijem, ai nista. Kolike su sasne da sam trudna? Da navedem da pre ovoga nisam nikada imala spolni odnos.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana,
ukoliko nije došlo do ejakulacije u rodnicu ne postoji mogućnost trudnoće.