Trudnoca i grudi

Petrusina

Dobar dan. Samo jedno pitanje.Trudna sam 18 tj. Do prije par dana sam imala onako bolne bradavice nisu mi potamnile i sad odjednom nista ne osjecam u grudima niti da me bole niti da su osjetljive niti su tamne. Nego sasvim normalne. Dali bi se trebala brinuti i zabrinuti dali je sve uredu. Ili je to sasvim normalno. Kada pocinje trbuh biti tvrdi ja sam onako malo inace jaka pa ni prirodno nemam ravan trbuh. Trbuh mi je sada tj vidi se normalno trbuscic ali malo me brine to sto nije jos tvrdi tako nego kako da opisem ljulja se trese se. Tu i tamo me trbuh zasvrbi i tu i tamo osjetim malu ko bol u donjem dijelu koda cu dobiti menstruaciju ali to su mi rekli da je to normalno da se beba namjesta i da se maternica siri.8.6 sam bila na pregledu i ultrazvuku i sve je uredu i srce kuca sve je ok. Dali se trebam brinuti za bebu i srceko njeno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema razloga za brigu. To je sve uobičajeno u trudnoći. Potrebne su samo redovite kontrole.