Trudnoca i smedjkasti iscjedak

Senita23

Postovanje,
Trudna sam 21 sedmicu od pocetka trudnoce sam mirovala u 5. sedmici sam pocela piti Dabroston i primati injekcije progesterona 1x sedmicno.U 12. sedmici sam radila 4D ultrazvuk na kojem mi je otkriven miom 5,5 mm ali da je trudnoca u najboljem redu.Medjutim u zadnjih nekoliko dana mi se javlja smedjkasti iscjedak i manja bol u lijevom jajniku.Bila sam kod dr. na pregledu pregledala me ginekoloski i rekla da je grlic zatvoren i u redu,te uradila UZ i sve ok.Medjutim rekla mi je da uradim antibiogram nalaz koji sam radila juce i bit ce za 7 dana.Da napomenem vadila sam nalaze i urin je uredan,ali je krvna slka losija hemoglobin 10,6 eritrociti 3,49 hematokrit 0,34 i dala mi je terapiju za zeljezo.Interesuje me cemu taj nalaz antibiograma i zasto se javlja ovaj blagi iscjedak( jednom tokom dana)?
Hvala na odgovoruhappy

Dejan Šakoronja, dr. med.

Savjetujem da napravite cervikometriju, CRP, i cervikalne briseve da se isključi infekcija kao uzrok iscjetka.